Zablokowana S17. W wyniku zderzenia przewróciła się ciężarówka


Zablokowana S17. W wyniku zderzenia przewróciła się
W wyniku zderzenia przewróciła się ciężarówka – Polskie Radio Lublin Przewrócona ciężarówka blokuje ruch na S17 w Sieprawicach. Samochód przewrócił się w wyniku zderzenia z samochodem osobowym.


DK40 w Kędzierzynie-Koźlu zablokowana. Przewróciła się
Na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla w ciągu drogi krajowej nr 40 przewróciła się ciężarówka wioząca buraki. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, droga jest zablokowana.


Pawłów: Wpadek na DK 94. Ciężarówka przewróciła się na …
Do wypadku doszło na DK 94 w Pawłowie w województwie opolskim między Opolem i Brzegiem. Ciężarówka przewróciła się tam na samochód osobowy.


Wypadek na S6 w kierunku Szczecina. Przewróciła się
Wypadek na S6 w kierunku Szczecina. Ciężarówka przewożąca kontenery z piwem przewróciła się, gubiąc ładunek. – Zablokowany pozostaje jeden pas ruchu na S6 w kierunku Szczecina, na …


Wielki korek na S5 i S11 w rejonie węzła Poznań Zachód. Z …
Wypadek wydarzył się po godz. 6. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym na węźle Poznań Zachód przewróciła się ciężarówka. Nie ma rannych. Z leżącej ciężarówki wyciekło paliwo, rozlany płyn usuwa straż pożarna. Na wysokości miejscowości Chomęcice, Głuchowo i Dąbrówka na trasie S5 i S11 utworzył się korek.


Groźny wypadek na DK 94. Ciężarówka przewróciła się na …
Groźny wypadek na DK 94. Ciężarówka przewróciła się na samochód osobowy – RMF24.pl – Dwie osoby zostały ranne w wypadku na DK 94 w Pawłowie między Opolem i Brzegiem na Opolszczyźnie.


Groźny wypadek na S12/S17 Lublin – Piaski. Opona …
Na trasie S12/S17 w miejscowości Janówek wywróciła się ciężarówka. Droga w miejscu wypadku w kierunku Piask jest całkowicie zablokowana. Do poważnego wypadku doszło w czwartek przed godz. 15 na drodze S12/S17 w miejscowości Janówek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu ciężarowego z naczepą jechał w kierunku Lublina.


Płaczków. Wypadek ciężarówki z trzodą chlewną. Kierowca …
Wypadek na drodze krajowej nr 42 w Płaczkowie w województwie świętokrzyskim. Po tym, jak wywróciła się ciężarówka z trzoda chlewną, droga jest zablokowana. W wypadku zginął kierowca …


Zderzenie osobówki i tira na krajowej “17”. Dwie osoby nie …
Do tragicznego wypadku doszło w czwartek po południu na drodze krajowej nr 17 w pobliżu miejscowości Zatyle (powiat tomaszowski). Zderzyły się ciężarówka i osobówka, w wypadku uczestniczyło też trzecie auto. Dwie osoby zginęły na miejscu, jedna jest ranna. Droga jest zablokowana.


Bielsko-Biała: ciężarówka przewróciła się na auto osobowe …
Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala w wyniku groźnego wypadku na zachodniej obwodnicy Bielska-Białej. Dziś przed południem samochód ciężarowy z nieustalonych przyczyn …
Launch car diagnostic