Timsah’a Osmangazi desteği


Fanatik: Timsah’a Osmangazi Desteği – Bursaspor Haberleri – Spor
…çıkmak için mücadele eden Yeşil-beyazlı takıma, bu zor döneminde Osmangazi Belediyesi desteğini esirgemiyor. Biz de, bu süreçte elimizden gelen desteği verip takımımızın arkasında olacağız.


Bursa’da Aranan Son Kişinin Cansız Bedeni Bulundu – Bursadabugun….
08.06.2020 Bursa Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Kanar’dan üreticilere tam destek. Timsah’a Bursa Osmangazi desteği.


Osmangazi’Ten Timsah’a Loca Desteği – Baskf
Osmangazi’Ten timsah’a loca desteği. Osmangazi Belediyesi, maddi sıkıntı içinde olan ve yeniden Süper Lig’e dönmek için mücadele veren Bursaspor’a destek olmak maksadıyla loca kiraladı.


Timsaha – ÇAĞRIŞAN, ÖZLÜCE, KÜLTÜRPARK
Timsaha sports cafe. Özlüce Timsaha Kafe’de, maçlarınızı beklerken ve maçlarınızın ardından konforlu bir şekilde dinlenebilirsiniz.


Gençlerin Eğitimine Osmangazi’den Destek | tele16.com – Bursa…
16:22 Başkan Yılmaz: Timsah’a İnancımız Tam. Gençlerin Eğitimine Osmangazi’den Destek. Osmangazi Belediyesi’nin Bursa’ya değer katacak vizyon projelerinden olan ve ilköğretim çağındaki…


Osmangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Resmi Web Sitesi
İlginiz için Teşekkür Ederiz. BURSA Osmangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı. Tel: 0224 220 86 10.


Amatöre Osmangazi Desteği | Bölge Gündem Haber
Sizler gençler için bu kadar fedakârlık yapıp kolları sıvarken, bizler de sizlere destek olmak için ulaşımdan malzemeye, antrenman sahasına kadar elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.


Uludağ’daki Sahipsiz Hayvanlara Osmangazi Desteği
Timsah 97 gün sonra sahaya çıkıyor. Osmangazi Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Uludağ’da yaşayan sahipsiz hayvanların aç kalmamaları için düzenli olarak belirli noktalara…


Genç Atletlere Osmangazi Desteği
Genç atletler ise her zaman başarı odaklı olduklarını belirterek, desteklerinden dolayı Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti. Timsah 97 gün sonra sahaya çıkıyor.


Amatör Spor Kulüplerine Osmangazi Desteği
Timsah 97 gün sonra sahaya çıkıyor. BURSA Haberi. Başkan Dündar, Osmangazi’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yönetici, teknik kadro ve sporcularını ağırladı.
Launch Diagnostic Tool