Denizli’de prefabrik ev dolandırıcılığı iddiası


Denizli’de Prefabrik Ev Dolandırıcılığı İddiası – Yeni Akit
DENİZLİ (AA) – Denizli’de, aralarında depremzedelerin de olduğu 30 kişi, prefabrik ev yaptırmak için para verdikleri kişi tarafından dolandırıldıklarını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.


30 Kişiyi Prefabrik Ev Alma Vaadi İle Dolandırıldılar
Denizli’de yaklaşık 30 kişi, prefabrik ev yaptırmak isterken dolandırıldıklarını iddia etti. Manisa, Aydın, Denizli ve ilçelerinden yaklaşık 30 kişi, aynı firma tarafından dolandırıldıklarını iddia etti.


Denizli’de Prefabrik Ev Dolandırıcılığı İddiası | Haber Horozu
Denizli’de, aralarında depremzedelerin de olduğu 30 kişi, prefabrik ev yaptırmak için para verdikleri kişi tarafından dolandırıldıklarını öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. İddiaya göre…


Prefabrik Ev Alma Vaadiyle Dolandırıcılık
Denizli’de yaklaşık 30 kişi prefabrik ev yaptırmak isterken dolandırıldıklarını iddia etti. Fiyat ve yapılış süresi itibarıyla çok cazip geldi. 4 çocuğum var, evim yok, tek odada kalıyorum.


Denizli’de 500 Bin Liralık Vurgun İddiası! | Denizli… | Denizli Gazetesi
Demirören Haber Ajansı – (DHA). Denizli’de bir prefabrik ev inşa eden bir firma, iddiaya göre, müşterilerinden ücretlerini almasına rağmen inşaat çalışmasına başlamadı.


Sahibinden | Satilik Prefabrik Ev | Denizli
Kullanıcıların eklediği sıfır ve ikinci el emlak, vasıta, giyim, elektronik vb. ürünlerin satışı. Ürünlerin resimleri, açıklamaları ve fiyatları. Şehre, fiyata ve özelliklere göre ürün arama. Online mağaza açma imkanı.


Osmaniye’de Prefabrik Ev Dolandırıcılığı İddiası!
Merkez ilçeye bağlı Orhaniye, Endel ve Hemite köylerinde oturan 7 kişi, arsalarına prefabrik ev yaptırmak için bir müteahhitle anlaştı. İddiaya göre, arsalarda çalışmaya başlayan ve peşinat…


Denizli Prefabrik I Denizli Prefabrik Ev Fiyatları
Her bütçeye uygun prefabrik ve çelik yapılar üretmekteyiz. Firmamız prefabrik villa, çelik ev imalatı yapmaktadır. Denizli Prefabrik ev modelleri sadece web sitemizdeki modeller ile sınırlı değildir.


Denizli’de İnanılmaz Dolandırıcılık Yöntemi!
Bu seferki ilginç dolandırıcılığın adresi ise Denizli oldu. Denizli’de inanılmaz dolandırıcılık yöntemi! Türkiye’de dolandırıcılık olaylarına her gün bir yenisi daha ekleniyor.


Bu da Prefabrik Ev Dolandırıcılığı! | Televizyon Gazetesi
Ana SayfaGüncel HaberlerBu da prefabrik ev dolandırıcılığı!
Diagnostic Tool