Białystok. Prezydent Tadeusz Truskolaski z absolutorium. Za – Koalicja Obywatelska. Przeciw – opozycja


Białystok. Prezydent Tadeusz Truskolaski z absolutorium
Najpierw prezydent Tadeusz Truskolaski otrzymał wotum zaufania. A następnie głosami Koalicji Obywatelskiej i radnego niezrzeszonego – także absolutorium. Opozycja spod znaku PiS głosowała przeciw.


Białystok. Prezydent Tadeusz Truskolaski cytuje Szymborską …
Tadeusz Truskolaski: Zła godzina minie. Ostatecznie „za” była trójka radnych Koalicji Obywatelskiej (to Katarzyna Bagan-Kurluta, Rafał Grzyb i Andrzej Perkowski), a przeciw dwóch przedstawicieli PiS (Piotr Jankowski i Henryk Dębowski). Na zakończenie posiedzenia Truskolaski dziękował radnym Koalicji Obywatelskiej.


KOALICJA OBYWATELSKA Białystok
Radni koalicji “zaabsolutorium. Radni Koalicji Obywatelskiej zasiadający w komisji rewizyjnej pozytywnie ocenili budżetowe działania prezydenta Białegostoku w roku 2019. Tym samym wnioskują do całej rady miasta – gdzie KO ma większość – o udzielenie mu absolutorium za wykonanie budżetu w minionym roku. 01-06-2020 16:32


Tadeusz Truskolaski – Wikipedia, wolna encyklopedia
Tadeusz Truskolaski (ur. 10 kwietnia 1958 w … W wyborach samorządowych w 2014 został po raz trzeci wybrany na urząd prezydenta Białegostoku, startując z własnego komitetu wyborczego z … W wyborach samorządowych w 2018 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję z rekomendacji Koalicji Obywatelskiej, otrzymując w pierwszej turze 56,21 …


Białystok. Tadeusz Truskolaski z absolutorium. Pierwszy …
Zresztą nawet gdy Truskolaski absolutorium nie uzyskiwał, walczył o swoje – uchwały ostatecznie i tak były unieważniane. De facto więc prezydent wychodził ze starć z totalną opozycjąz tarczą”, a radnych PiS znoszono z placu boju „na tarczy”. Tadeusz Truskolaski. Głosowanie w połowie czerwca. W tym roku będzie inaczej.


Białystok. Prezydent z wotum zaufania. I absolutorium
Wybory do rady z kolei spowodowały, że większość w radzie ma Koalicja Obywatelska tworzona przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną, Forum Mniejszości Podlasia i Komitet Truskolaskiego. W efekcie – głosami Koalicji Obywatelskiej – prezydent wotum zaufania dostał. Białystok nagrodzony w rankingach miesięcznika Forbes.


TADEUSZ TRUSKOLASKI – Aktualne wydarzenia z kraju i …
Wybory parlamentarne 2019. Tadeusz Truskolaski: Hamulec ręczny już jest. Współpraca rządu z samorządowcami na pewno nie będzie zadowalająca – komentuje wyniki wyborów Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, a jednocześnie prezes zarządu fundacji Unii Metropolii Polskich.


Białystok: Tadeusz Truskolaski z wotum zaufania i …
Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski uzyskał wotum zaufania od radnych. Głosowanie poprzedziła prezentacja raportu i debata o stanie miasta, w której wzięła udział też grupa mieszkańców. Na tej samej sesji prezydent uzyskał też absolutorium z wykonania budżetu za ubiegły rok.


Tadeusz Truskolaski – Wschodzący Białystok – Oficjalny …
Tadeusz Truskolaski z wykształcenia jest ekonomistą. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Gdańskim rozpoczął pracę jako nauczyciel akademicki, kontynuując jednocześnie pracę naukową. Obecnie posiada tytuł doktora habilitowanego, jest profesorem Uniwersytetu w Białymstoku. Na swoim koncie ma ponad 110 publikacji naukowych.


Tadeusz Truskolaski – Lokalnapolityka.pl
W Białymstoku w Radzie Miasta swoich reprezentantów posiadają tylko dwa komitety: Koalicja Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość. Samodzielną większość w radzie posiada KO (16 mandatów w 28 osobowej radzie), a więc komitet, pod którego szyldem startował Prezydent Tadeusz Truskolaski, wygrywając już w I turze (56,21% głosów).
diagnostic scanner