Amerykańscy celnicy zatrzymali “podrabiane Apple AirPods”, które okazały się słuchawkami OnePlus


Amerykańscy celnicy zatrzymalipodrabiane Apple AirPods
10:06 Amerykańscy celnicy zatrzymalipodrabiane Apple AirPods“, które okazały się słuchawkami OnePlus 10:00 Xblitz Park View 2 – debiutuje nowa wersja popularnego wideorejestratora w lusterku


AirPods – USA: Celnicy zatrzymali partię słuchawek OnePlus
Amerykańscy celnicy zatrzymalipodrabiane Apple AirPods“, które okazały się słuchawkami OnePlus. Urząd Celny i Ochrony Granic USA w specjalnym komunikacie prasowym ogłosił wielki sukces. Oto bowiem stwierdzili, że w transporcie z Hongkongu znaleźli 2 tysiące podrabianych zestawów słuchawek Apple AirPods.


Nie tylko Apple AirPods. Co oferują inne słuchawki …
Apple AirPods budzą skrajnie różne odczucia. Znajdą się tacy, którzy kochają ten produkt bez zastanowienia, jak i tacy, co nienawidzą je bez reszty. Prawda jak zwykle leży po środku …


Co zamiast Apple AirPods? – Allegro.pl
Słuchawki pracują dłużej na jednym ładowaniu akumulatora. Nauszne słuchawki bez kabli. Teraz czas na rozwiązania dla osób, które nie przepadają za małymi dokanałowymi słuchawkami, choć nadal chcą pozostać przy rozwiązaniach bezprzewodowych. W takim przypadku najlepiej sprawdzą się słuchawki nauszne. Jeśli ma to być …


AirPodsy to najlepszy gadżet, jaki miałem. Żałuję, że …
Próbowałem kupić pierwsze AirPodsy pod koniec ich generacji, ale było to trudne. Słuchawki były regularnie niedostępne. A nie chciałem kupować w dziwnych sklepach, bo miałem świadomość, że na rynku są chińskie podróbki, w tym takie, których na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić od oryginału.


Porównanie starych i nowych słuchawek Apple AirPods. Co …
O nowych słuchawkach AirPods plotkowało się od dawna. Przecieki sugerowały ogromne zmiany, a tymczasem debiutujący model odświeżonych słuchawek przyniósł zmiany kosmetyczne. Owszem, jest lepiej, jest fajniej, ale nie jest to rewolucja na którą liczyli ci, którzy dzielnie śledzili plotki na temat nowych słuchawek Apple.


AirPods – test, recenzja i opinia na temat słuchawek Apple …
Przeprowadziłem test uruchamiając na iPhonie Spotify i ustawiając głośność na ok. 80 proc. Jedna słuchawka rozładowała się po 4 godzinach i 20 minutach, w drugiej zostało jeszcze niemal 15 proc. baterii. Tak, z jakiegoś powodu słuchawki rozładowują się nierównomiernie.


To są słuchawki jedyne w swoim rodzaju. Apple AirPods …
Nieużywane słuchawki przez 24 godziny zaraz po podłączeniu do telefonu pokazywały 100 proc. naładowania, a etui z powerbankiem, w którym je trzymam, 98 proc. Nigdy się nie zdarzyło, by słuchawki rozładowały się w trakcie korzystania.


Podłączanie i używanie słuchawek AirPods i AirPods Pro …
Aby naładować słuchawki AirPods, umieść je w etui i zamknij pokrywę. 4 Zawsze, gdy słuchawki AirPods znajdą się w etui, wyłączają się i ładują. Słuchawki AirPods Pro możesz ładować w bezprzewodowym etui ładującym za pomocą certyfikowanej ładowarki Qi.


Apple AirPods – sztuczki i triki, które warto znać …
AirPods to słuchawki bezprzewodowe, które Apple wprowadziło do sprzedaży rok temu. Czy jednak potraficie wykorzystać wszystkie ich funkcje? Tym bardziej, że wraz z aktualizacją iOS 11 dla iPhone’ów pojawiły się pewne nowe opcje? W tym artykule znajdziecie najciekawsze triki i sztuczki dla słuchawek z chipem W1.
scan tool