Sümbül Efendi Tekkesi’nde aşure etkinliği


Habertürk: Sümbül Efendi Tekkesi’nde Aşure Etkinliği
İnsan ve İrfan Vakfı tarafından aşure kaynatma geleneği yeniden canlandırıldı. Fatih’teki Sümbül Efendi Tekkesi’nde cuma namazı öncesinde gerçekleşen etkinliğe ilişkin AA muhabirine bilgi veren…


Sümbül Efendi Tekkesi’nde Aşure Etkinliği – İSTANBUL | Haber
Sümbül Efendi Tekkesi’nde aşure etkinliğiİSTANBUL videosu ve daha binlerce Haber ile alakalı video Mynet Video’da…


Sümbül Efendi Camii ve Tekkesi – Fatih İstanbul
İstanbul tatilinizde gidebileceğiniz Sümbül Efendi Camii ve Tekkesi hakkında bilgiler, ziyaretçi yorumları ve yakınındaki otelleri burada bulabilirsiniz.


Sümbül Efendi Tekkesi’nde 3 Bin Kişilik Aşure Kaynatıldı
İnsan ve İrfan Vakfı tarafından Sümbül Efendi Merkez Tekkesi’nde 3 bin kişilik aşure kaynatıldı. Allah razı olsun Sümbül Efendinin Hayrına olsun inşaAllah.


Muharrem Aşı İçin Ocağı Uyandıracaklar | Tekkenin Merkezi Rolü
Sümbül Efendi Merkez Tekke’de 10 Muharrem aşure geleneği 92 sene aradan sonra yeniden canlanıyor. Bunun sebebi elbette Sümbül Efendi Tekkesi’nin merkez tekke olması.


Sümbül Efendi Tekkesi’nde 3 Bin Kişilik Aşure Kaynatıldı
İnsan ve İrfan Vakfı tarafından Sümbül Efendi Merkez Tekkesi’nde 3 bin kişilik aşure kaynatıldı. sloganıyla 7’incisi gerçekleştirilen etkinlikte mevlid-i şerif, dualar ve zikirler eşliğinde aşure kaynatıldı.


Sümbül Efendi’de Aşure Kaynatıldı
Sümbül Efendi Merkez Tekkesi’nde aşure kaynatıldı. Kültür ve Eğitim Derneği (İSBEK) tarafından Fatih Kocamustafapaşa’daki Sümbül Efendi Merkez Tekkesi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, büyük…


Sümbül Efendi Tekkesi’nde 3 Bin Kişilik Aşure Kaynatıldı
– İnsan ve İrfan Vakfı tarafından “Kerbela Şehitleri ruhuna, 10 Muharrem bereketine” sloganıyla düzenlenen etkinlikte dualar eşliğinde 3 ton aşure hazırlandı.


Sümbül Efendi Tekkesi
43:54. “Sümbül Efendi Tekkesi / Kocamustafapaşa / İstanbul” – Derviş Çeyizi. Şeyh Sadık Efendi Tekkesi aşure etkinliği… | M. Fatih ÇITLAK.


Sümbül Efendi’de Aşure Kaynatıldı
Sümbül Efendi’de aşure kaynatıldı. 19:0302 Kasım 2014. tekkeye gelerek etkinliği izlerken, tekkenin bahçesinde toplanan vatandaşlar da aşure yapımına yoğun ilgi gösterdi.