Koronawirus. DPS w Legnicy pilnie potrzebuje pomocy. Brakuje rąk do pracy


Koronawirus. DPS w Legnicy pilnie potrzebuje pomocy
Brakuje rąk do pracy Koronawirus opanował Dom Pomocy Społecznej w Legnicy. Już ponad połowa pracowników jest nieobecna. 19 osób z personelu ma wynik dodatni, a 10 kolejnych przebywa na kwarantannie w oczekiwaniu na wyniki.


Koronawirus w Polsce. DPS we Wrocławiu potrzebuje pomocy
Koronawirus w Polsce. Dom Pomocy Społecznej im. Świętej Rodziny przy ul. św. Marcina został zaatakowany przez COVID-19. Placówka w trybie pilnym potrzebuje środków ochrony osobistej – rękawiczek, maseczek czy kombinezonów. Koronawirus w Polsce. Pandemia COVID-19 sprawiła, że dyrekcja …


Malbork. W Domu Pomocy Społecznej wielkie ognisko zakażeń …
Koronawirus wyłączył sporą część załogi, brakuje rąk do pracy Dom Pomocy Społecznej w Malborku potrzebuje pomocy wolontariuszy, którzy w każdej chwili mogliby zastąpić personel placówki zakażony koronawirusem. – Jesteśmy otwarci na każde serce i na każdą parę rąk do pracy – podkreśla dyrektor Wioletta Klepacka.


Koronawirus. Sytuacja w DPS w Legnicy robi się krytyczna …
Koronawirus zaatakował kolejny Dom Pomocy Społecznej. Tym razem choroba rozprzestrzeniła się na terenie placówki w Legnicy. Dodatnich jest 49 podopiecznych oraz 13 członków załogi. Sytuacja robi się krytyczna.


Lekarz z Zielonej Góry apeluje o człowieczeństwo. Brakuje
Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze pilnie poszukuje osób do pomocy. Nie tylko w związku z tworzeniem szpitala tymczasowego, ale także by móc skutecznie pomagać osobom cierpiącym na inne …


Koronawirus. Dom Pomocy Społecznej w Oławie apeluje o …
“Ponieważ pandemia COVID-19 w ciągu ostatniego tygodnia dotknęła już część spośród pracowników Domu Pomocy Społecznej w Oławie, dlatego też natychmiastowego wsparcia i pomocy potrzebują jego podopieczni, pensjonariusze DPS. W związku z tym pilnie szukamy osób gotowych nieść pomoc w opiece nad podopiecznymi.


Koronawirus: szpital w Gorzowie Wlkp. szuka rąk do pracy
Z informacji przekazanych w czwartek 15 października wynika, że obecnie na oddziale zakaźnym placówki przebywa 88 pacjentów z COVID-19. Niestety, brakuje rąk do pracy przy zakażonych …


W Małopolsce brakuje łożek. Sądecczyzna pilnie potrzebuje
W Małopolsce brakuje łożek. Sądecczyzna pilnie potrzebuje nowego szpitala. Przybiera na sile lawina zakażeń koronawirusem w Małopolsce. Od blisko dwóch tygodni liczba nowych zachorowań utrzymuje się na poziomie ponad dwóch tysięcy dziennie. … Szukają w naszym regionie ludzi do pracy w polowych szpitalach …


Koronawirus w DPS – tygodniksiedlecki.com
Szesnastu pracowników odbywa kwarantannę w DPS, nie opuszczając placówki ani na krok. Już wcześniej wiadomo było, że zakażonych jest 2 pacjentów i 4 pracowników. W DPS brakuje rąk do pracy. – Już nie żyjemy z dnia na dzień, ale z godziny na godzinę – mówi dyrektor DPS Maria Wierzejska.


Koronawirus w DPS. Potrzebni wolontariusze
W DPS w Legnickim Polu w woj. dolnośląskim zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono u 147 pensjonariuszy. Pięć osób zmarło. Placówka potrzebuje pomocy wolontariuszy.
Topdon Car Battery Tester