İsmailağa cemaatine ‘yardım kampanyası düzenleyip, para toplamak’ yasak değilmiş


İsmailağa Cemaatine ‘Yardım Kampanyası Düzenleyip, Para
‘yardım kampanyası düzenleyip, para toplamak’ yasak değilmiş. Halk Partili belediyelerin bağış toplamaya izni yok öyle mi? Siz akıllanmazsınız!” dedi. İsmailağa Cemaatine ait dernek, kumanya…


CHP’li Belediyelere Bağış Toplamak Yasak Cemaate Serbest
CHP’li belediyelere yardım ambargosu uygulanırken, İsmailağa cemaatinin koronavirüsle mücadele kapsamında yardım kampanyası başlattığı ortaya çıktı.


Belediyelere Yasak Olan Yardım Kampanyası Cemaate Serbest mi?
İsmailağa cemaati koronavirüsle mücadele kapsamında yardım kampanyası başlatarak, sosyal medya hesabından banka hesap bilgileri paylaştı.


İsmailağa Cemaati – Sayfa 17 – Ekşi Sözlük
vatandaşa yardım için vatandaştan para toplamak 10. ismailağa cemaati. şükela: tümü | bugün. imamoğlu’nu övmediği için ibnelerce linç kampanyası başlatılan tarikat.


El-Aziz Gazetesi
İsmailağa cemaatine bağlı iki grup nefsi arzulardan arınmak için gittikleri Mekke ve Medeni’de menfaat ve para için müşterimizi çaldınız diyerek sopalarla birbirlerine saldırıp kafa göz yardılar!


İsmailağa Cemaatinden Suçlamalara Cevap: İsmimizi Kullanıp Para
Basın toplantısı düzenleyen İsmailağa Cemaati, bazı şahıs ve grupların isimlerini kullanarak bağış topladıklarını açıkladı. Kendilerinin böyle bir faaliyeti olmadığını ifade eden Cemaat…


‘İsmailağa’ Adına Para Topladılar!
İsmailağa Cemaati adını kullanan bir grup “Fatih Medreseleri” adı altında medrese eğitimi veriyor, karne düzenliyor, esnafa kumbara koyup para topluyor.


Camiye Yardım Gerçeği – Remzi ÖZDEMİR
Cemaat değişken olsa bir yere kadar kabullenilebilir belki. O da doğru değil aslında. Ama 3 defa da toplanmaz ki!.. Salı gecesi Kadir yardım, cuma yardım; pazar bayram yine yardım.”


İsmailağa Cemaati Neden Karıştı | Habertürk’ün Bu İşle Ne İlgisi Var
Geçtiğimiz haftalarda Ğureba grubu Hamas’ı ziyaret ederek İsmailağa cemaatinden toplanan yardımları iletmiş, Hamas’a İsmailağa adına destek mesajı vermişti.


İsmailağa Cemaatinden Çok Önemli “24 Haziran” Açıklaması
“Kamuoyuna Duyuru, Birlik ve istikrar için” başlığını taşıyan açıklama, Cemaatin yayınorganı olarak bililinen “İsmailağa.org.tr” adlı sitede yayınlandı. Açıklamada şöyle denildi