İki katlı ev yandı: 3 otomobil ve ahırdaki hayvanlar telef oldu


CNN Türk: Riva’da 3 Katlı Bina Yandı, Çok Sayıda Hayvan Telef Oldu
Ahırda mahsur kalan çok sayıda büyük baş hayvan yanarak telef oldu. Yangın, Riva Şehit Cemil Çakır Caddesi Dilara Çıkmazı’nda 3 katlı bir binada saat 21.00 sıralarında çıktı.


TRT Haber: Kastamonu’da 2 Ev Yandı, 6 Hayvan Telef Oldu
…bir köyde çıkan yangında 2 ev ile 2 ahır kullanılamaz hale geldi, 6 büyükbaş hayvan telef oldu. Evlerin ve ahırların kullanılamaz hale geldiği yangında, ahırdaki 6 büyükbaş hayvan telef oldu.


Hürriyet: İstanbul’da 3 Katlı Bina Yandı, Çok Sayıda Hayvan Telef Oldu
Ahırda mahsur kalan çok sayıda büyük baş hayvan yanarak telef oldu.Yangın, Riva Şehit Cemil Çakır Caddesi Dilara Çıkmazı’nda 3 katlı bir binada saat 21.00 sıralarında çıktı.


İki Katlı Ev ve Ahır Alev Alev Yandı
SAKARYA (CİHAN)- Sakarya’nın Akyazı ilçesinde iki katlı ev ve ahır yandı. Bir evin çatı katının zarar gördüğü yangında 3 büyükbaş hayvan telef oldu. Ahırdaki 3 büyükbaş hayvanda telef oldu.


Ahşap Ev Yandı Hayvanlar Telef Oldu – 3.SAYFA Haberleri
BOLU’nun Gerede İlçesi’nde iki katlı ahşap ev, ahır ve samanlık alev alev yanarken, 9 büyükbaş hayvan yanarak telef oldu. Ahşap ev yandı hayvanlar telef oldu.


Üç Katlı Ev Yandı, 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu
Diğer evlere sıçramadan söndürülen yangında üç katlı ev, tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Evin alt katında bulunan ahırda ise 4 büyükbaş hayvan ile 1 at yanarak telef oldu.


Üç Katlı Ev Yandı, Büyükbaş Hayvanlar Telef Oldu
Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde üç katlı bir evde yangın çıktı. Evin ahırında bulunan 4 büyükbaş hayvan ve at telef oldu. Ev tamamen yandı. Alevler, kısa sürede tüm evi kapladı.


Üç Katlı Ev Yandı, Büyükbaş Hayvanlar Telef Oldu – Türkiye Haberleri
Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde üç katlı bir evde yangın çıktı. Evin ahırında bulunan 4 büyükbaş hayvan ve at telef oldu. Ev tamamen yandı. Alevler, kısa sürede tüm evi kapladı.


Riva’da 3 Katlı Bina Yandı, Çok Sayıda Hayvan Telef Oldu – Güncel…
BEYKOZ Riva’da bir binada çıkan yangın nedeniyle arka bahçede bulunan ahır çöktü. Ahırda mahsur kalan çok sayıda büyük baş hayvan yanarak telef oldu.


Ahır Yandı, Hayvanlar Telef Oldu
– Nilüfer ilçesinde meydana gelen yangında 3 büyükbaş hayvan telef oldu.


Ensonhaber.com: Amasya’da 2 Katlı Ev ve Ahır Yandı: 16 Büyükbaş…
Yangın, akşam saatlerinde Amasya’nın Taşova ilçesi Damra köyündeki Ahmet Düzgün’e ait 2 katlı evde çıktı. Ev küle döndü, 16 büyükbaş telef oldu.


Kastamonu’da Ev Çökünce Altındaki Ahırda Bulunan 2 Büyükbaş…
Enkazın altından 4 büyükbaş hayvan ile 1 küçükbaş hayvan kurtarılırken, 2 büyükbaş hayvan ise telef oldu. Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde altı ahır olarak kullanılan iki katlı ahşap bina çöktü.


Kastamonu’da 2 Ev Yandı, 6 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu
Evlerin ve ahırların kullanılamaz hale geldiği yangında, ahırdaki 6 büyükbaş hayvan telef oldu. Tekke köyü muhtarı Yüksel Aktaşoğlu, “2 ev ve 2 ahır yandı. Can kaybımız yok.


3 Ev Yandı, 20 Hayvan Telef Oldu | Bartin.info Haber
Kastamonu’nun Tosya ilçesi Ekincik köyünde çıkan yangında 3 ev ve 1 ahır kül oldu.


2 Ev Tamamen Yandı, Hayvanlar Telef Oldu
Manisa’nın Selendi ilçesinde çıkan yangında 2 ev tamamen yandı, kül olan ahırdaki hayvanlar telef oldu. Mahallesi’nde Hikmet Çankaya’ya ait iki katlı ahşap evde bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.


Yağmur Suyu Dolan Ahırdaki Hayvanlar Telef Oldu Haberi, Haberleri
İlçede dün başlayan… Yağmur suyu dolan ahırdaki hayvanlar telef oldu. Hayvan ahır olarak kullanılan bir evin bodrum katına dolan sular nedeniyle içerideki 12 kuzu ve 3 koyun telef oldu.


Milliyet: 3 Katlı Bina Çöktü, 16 Hayvan Telef Oldu! – Haberler Haberleri
…son anda kurtulurken bina zemininde yer alan ahırdaki büyükbaş hayvanlar göçük altında kaldı. UYGULAMALARI İNDİREBİLİRSİNİZ. HaberlerHaberler 3 katlı bina çöktü, 16 hayvan telef oldu!


Tosya’nın Ekincik Köyünde Yangın Çıktı 3 Ev Yandı, 20 Hayvan Telef
Tosya ilçemizin Ekincik köyünde çıkan yangında 3 ev ve 1 ahır kül oldu. Kısa sürede büyüyen yangında köy muhtarı A.U.’nun akrabasına ait 3 ev ve 1 ahır tamamen yandı.


Bolu’da İki Katlı Ahşap Ev Yandı – Son Dakika
Bolu’nun Gerede ilçesinde iki katlı ahşap ev yandı, 9 büyükbaş hayvan telef oldu. Yangında, 2 katlı evin yanı sıra, bitişiğindeki ahır, samanlık ve odunluk yandı, 9 büyükbaş hayvan telef oldu.


Haberler.com: 400 Yıllık Tarihi Düğmeli Ev Yandı, 20 Hayvan Telef
400 yıllık tarihi düğmeli ev yandı, 20 hayvan telef oldu ANTALYA – Antalya’nın Akseki ilçesinde yaklaşık 400 yıllık olan iki katlı tarihi düğmeli ev, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.


Sivas’ta Ev, Ahır Yandı 3 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu
Yangını kontrol altına alan ekipler, soğutma çalışması yaptı. Yangında ev, ahır ve samanlık kullanılamaz hale gelirken, ahırda bulunan 3 büyükbaş hayvan ile köpek yavrusu telef oldu.


Tunceli’de 2 Ev Yandı, Çok Sayıda Hayvan da Telef Oldu
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri ile köylülerin müdahalesine rağmen yangında her iki ev küle döndü, ahırda bulunan çok sayıda küçükbaş hayvan da telef oldu.


Ahır Yandı 3 Hayvan Telef Oldu | Değişen Kocaeli
Karamürsel’de meydana gelen yangında bir ev, ahır ve samanlık yandı, 3 hayvan telef oldu.


AHIRDAKİ HAYVANLAR TELEF OLDU – ASAYİŞ – Ordu Gazete
Ahırda bulunan ikibüyükbaş hayvan yangında telef oldu. Kısa sürede ahşapiki katlı ev tamamen yandı.Yangında ahırda bulunan iki büyükbaş hayvanda telef oldu.


Haber3.com: 4 Ev Ve 1 Ahır Yandı, 3 Hayvan Telef Oldu | Güncel
Kastamonu’nun Taşköprü ilçesinde çıkan yangında 4 ev, 1 kuruluk ve 1 ahır yanarak kül oldu. 3 evin de büyük hasar gördüğünü yangında, 3 büyükbaş hayvan telef oldu.


Yağcılarda 2 Katlı Ev 2 Ahır Yandı – Akyazi.Net – Akyazı’nın En Güncel…
Rüzgârın kuvvetli olması nedeniyle alevler yan yana duran ikişer katlı 2 evre sıçradı. Ahırlardan birinin boş olduğu öğrenilirken diğer ahırdaki 3 büyük baş hayvan yanarak telef oldu.


Üç Katlı Ev Yandı, 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu – Kastamonu…
Diğer evlere sıçramadan söndürülen yangında üç katlı ev, tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Evin alt katında bulunan ahırda ise 4 büyükbaş hayvan ile 1 at yanarak telef oldu.


Mudurnu’da İki Ev ve Ahır Tamamen Yandı, 5 Hayvan Telef Oldu
…çıkan yangında 2 ahşap ev ile 1 ahır tamamen yandı. Yangında ahırda bulunan hayvanlarda yanarak telef oldu. Göktaş’a ait iki katlı ahşap evde bilinmeyen bir nedenden dolayı yangın çıktı.


İki Katlı Ev Yandı, Hayvanlar Telef Oldu – Gündem – Türkeli’nin Sesi…
Türkeli’de meydana gelen yangında iki katlı ahşap ev tamamen yandı, 10…
Launch car diagnostic