Erdoğan: “Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına…


Erdoğan: “Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum Lobilerinden
Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına… 19:44: İran’da Sanayi, Maden ve Ticaret Bakanı görevden alındı – Haber19:44: Erdoğan: “Meydanı FETÖ’den PKK’ya


DHA: Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu: 4 Gün Sokağa Çıkma…
Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar, şer güçlerin hiçbirine bırakmayacağız. ” dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Çay Üreticilerine… – Son Dakika
Meydanı FETÖ’den PKK’ya Ermeni ve Rum lobilerinden körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar şer güçlerinden hiç birine bırakmayacağız.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı… 4 Günlük Yeni Kısıtlama…
Erdoğan, “Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar, şer güçlerin hiçbirine bırakmayacağız.” dedi.


Milliyet: Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı!
Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar, şer güçlerin hiçbirine bırakmayacağız.


4 Günlük Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacak
Erdoğan, 16-17-18-19 Mayıs günlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıkladı. – Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar, şer…


Bakan Selçuk’tan Okulların Açılmasıyla İlgili Açıklama
19:43 Erdoğan: “Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar, şer güçlerin hiçbirine bırakmayacağız.”|


19 Mayıs Dahil 4 Gün Sokağa Çıkma Kısıtlaması
Meydanı FETÖ’den PKK’ya, Ermeni ve Rum lobilerinden Körfez kaynaklı husumet odaklarına kadar şer güçlerin hiçbirine bırakmayacağız.


Rus Baskısı Sonucu Ermenistan’dan Erzurum ve Kars’a Göç Eden…
Asya kralı Büyük İskender’den sonra Selefkoslar dönemi başladı. Ermeniler, Selefkoslar’ın maiyetine girdiler ve 110 yıl bunların sıtrabı olarak ve artık Romalılarla yaşamaya başladılar.


İlker Başbuğ’un Kozmik Oda Sırrı! Erdoğan… – Internet Haber
Genelkurmay’daki Kozmik Oda’ya girmek FETÖ’nün en kritik hamlesiydi. Başbuğ önce Gül’e gidiyor ardından Erdoğan’a. Ve bakın ne yanıt alıyor?