Doğu Anadoluda 5 ilde sağanak etkili olacak


Doğu Anadolu’da 5 İlde Sağanak Etkili Olacak
Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki 5 ilde sağanak beklendiği bildirildi. A+A öğle saatlerinden gece saatlerine kadar aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde geçmesi bekleniyor.


Doğu Anadolu’da 5 İlde Sağanak Etkili Olacak
Gün içinde en yüksek sıcaklıkların ise Erzincan’da 25, Iğdır’da 22, Ağrı’da 21, Erzurum’da 18, Kars’ta 17, Ardahan’da 13 derece olacağı tahmin ediliyor. Kaynak:AA. Doğu Anadolu’da 5 ilde sağanak


Doğu Anadolu’da 5 İlde Sağanak Etkili Olacak – Yeni1Mecra
Doğu Anadolu Bölgesi’nde 5 ilde sağanak ve gök gürültülü sağanak etkili olacak. kadar Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.


Hürriyet: Doğu’da 5 İlde Sağanak Etkili Olacak – Son Dakika Haberleri
Doğu Anadolu Bölgesi’nde, 5 ilde gök gürültülü sağanak etkili olacak. Bölgede Erzurum, Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı’da sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.


Doğuda 5 İlde Sağanak Etkili Olacak – Son Dakika Haberler
Doğu Anadolu Bölgesi’nde, 5 ilde gök gürültülü sağanak etkili olacak. Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, bölgede havanın parçalı yer yer çok bulutlu öğle saatlerinden…


Doğu’daki 5 İlde Sağanak Etkili Olacak
ERZURUM (AA) – Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki 5 ilde sağanağın etkili olacağı belirtildi. Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


Meteoroloji Uyardı: 5 İlde Sağanak Etkili Olacak
…son dakika haberine göre Doğu Anadolu Bölgesi’nde 5 ilde gök gürültülü sağanak etkili olacak. Bölgesinde de hafta boyunca sıcaklıklar 30-32 derece civarında seyredecek ve hava açık olacak.


Gazete Vatan: Doğuda 5 İlde Sağanak Etkili Olacak – Son Dakika…
Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki beş ilde öğleden sonra gök gürültülü sağanak bekleniyor.


Doğu Anadolu’daki 5 İlde Gök Gürültülü Sağanak Etkili Olacak
Hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında seyrettiği Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki 5 ilde gök gürültülü sağanak bekleniyor. 15, Kars ve Ağrı’da 16, Iğdır’da 22, Ardahan’da 15 derece olacak.


Doğu Anadolu’da Sağanak Yağış Etkili Olacak! | İşte O 5 İl…
Doğu Anadolu Bölgesi’nde 5 ilde gök gürültülü sağanak etkili olacak. ve çok bulutlu, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan çevrelerinde öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak
car diagnostic