Başkan Büyükakın Gebze Akademi Liseyi inceledi


Habertürk: Başkan Büyükakın Gebze Akademi Liseyi İnceledi
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Gebze Osman Yılmaz Mahallesi’nde yapım çalışmaları devam eden Akademi Lisesi’nde inceleme gerçekleştirdi.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – Akademi Lise
Bilgievleri Akademi Lise Akademi Üniversite Uluslararası Öğrenciler Gençlik Kampları. Başkan Büyükakın gençlerle buluştu.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi – Akademi Lise
”Biz ilim, bilim, tevazu medeniyetinin insanlarıyız”. Başkan Büyükakın gençlerle buluştu. Akademi Lise’de yeni dönem başlıyor. Psikoloji atölyesiyle farkındalıkları artıyor.


Büyükakın, O Önemli Projeyi İnceledi… – Darıca Gazetesi
…söyleyen Başkan Büyükakın, “Bu yeni oluşturduğumuz Akademi Lise, gençlerimizin Gebze’deki parklar o güne hazırlanıyor. 15:00. Büyükakın, o önemli projeyi inceledi.


Gebze Akademi Lise Açıldı
Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Ali Yeşildal, Gençlik ve Spor Açılışın ardından Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler Gebze Akademi Lise Binası’nda incelemelerde bulundu.


Başkan, Akademi Liselilerle Aynı Sırayı Paylaştı | KOCAELİ GEBZE TV
Başkan Karaosmanoğlu Gebze Akademi Lise’deki Türkçe ve Tarih dersine de katıldı. Başkan Büyükakın, Gebze Kızılay Caddesi’nde yapımı tamamlanan toplam 14 bin 890 metrekare kullanım…


Gebze’ye Bir Akademi Lise Daha Geliyor
Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli genelinde 10 tane olan Akademi Liselerin sayısını Gebze’ye açacağı yeni şube ile 11’e çıkaracak. Akademi lise sayısı 11’e çıkacak.


Gebze Akademi Lise Açıldı
Açılışın ardından Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler Gebze Akademi Lise Binası’nda incelemelerde bulundu. Yılmaz Özdil’in evinde inceleme.


Büyükakın, Gebze’deki Proje Alanını İnceledi – SANAL BASIN
…incelemede, Başkan Büyükakın projenin detayları hakkında bilgi aldı. bireylere dönük çok önemli bir hizmeti Gebze bölgesinde de verecek. Şehit Edip Zengin Anadolu Lisesinden duyarlı davranış.


Akademi Lise Gebze’de Açıldı
Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler Gebze Akademi Lise Binası’nda incelemelerde bulundu. Akademi Lise Gebze Şubesi, Beylikbağı’nda hizmet verecek.
diagnostic code reader